arvustus joonisfilmile “Karupoeg Puhh”(2011)

Tervistusi teile Saja Aakri metsast!

Oma esimese arvustuse tahaks teha kõigile tuntud Karupoeg Puhhi joonisfilmile.  Walt Disney Animation Studios  toob kinolinadele tagasi paljude poolt armastatud vana hea A.Milne raamatutegelase Karupeog Puhhi. Mis on esimene täispikk film viimase 35 aasta jooksul sellest kaisukarust.

Walt Disney sai ülesandega suurepäraselt hakkama. Ta tõi tagasi kinno tagasi joonisfilmi, mis on suhteliselt riskantne otsus, kuna tänapäeva lapsed on,  ütleme nii “ära rikutud” arvutigraafikal põhinevate animafilmidega.  See risk aga õigustas ennast ära, film on populaarne, ning on kogunud juba 26,7 miljonit dollarit ainult USAs.  See joonisfilm ei jää millegi poolest alla samale Shrekile või mis seal veel on.

Samuti võiks kiita stsenaristi/režisööri kes pole raamatusüžeed eriti palju muutnud, ning annab edasi filmis kogu selle jutu mõtte.  Kiiduväärt on ka näitlejate töö, andekad näitlejad, kes oma häälega annavad edasi tegelaste iseloomu. Lauludest pole mõtet rääkidagi, need on fantastilised.

Kokkuvõtes: joonisfilm Karupoeg Puhh on suurepärane film, mida võiks vaadata kogu perega, see paneb naerma nii lapsed kui ka nende vanemad (pole siin midagi häbeneda, isegi mina naersin südamest). Joonisfilmi ainsateks miinusteks on see, et on liiga lühike, ning et ilmus nii hilja eesti keeles. See on joonisfilm on vaatamist väärt,ning mitte ükskord, need kes pole seda veel näinud, minge vaadake. Kes aga  on, küllap nad tahavad seda veel kord vaadata 🙂

Hindeks saab “Karupoeg Puhh” minult 9/10

Advertisements
  1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: