arvustus joonisfilmile “Karupoeg Puhh”(2011)

Tervistusi teile Saja Aakri metsast!

Oma esimese arvustuse tahaks teha kõigile tuntud Karupoeg Puhhi joonisfilmile.  Walt Disney Animation Studios  toob kinolinadele tagasi paljude poolt armastatud vana hea A.Milne raamatutegelase Karupeog Puhhi. Mis on esimene täispikk film viimase 35 aasta jooksul sellest kaisukarust.

Walt Disney sai ülesandega suurepäraselt hakkama. Ta tõi tagasi kinno tagasi joonisfilmi, mis on suhteliselt riskantne otsus, kuna tänapäeva lapsed on,  ütleme nii “ära rikutud” arvutigraafikal põhinevate animafilmidega.  See risk aga õigustas ennast ära, film on populaarne, ning on kogunud juba 26,7 miljonit dollarit ainult USAs.  See joonisfilm ei jää millegi poolest alla samale Shrekile või mis seal veel on.

Samuti võiks kiita stsenaristi/režisööri kes pole raamatusüžeed eriti palju muutnud, ning annab edasi filmis kogu selle jutu mõtte.  Kiiduväärt on ka näitlejate töö, andekad näitlejad, kes oma häälega annavad edasi tegelaste iseloomu. Lauludest pole mõtet rääkidagi, need on fantastilised.

Kokkuvõtes: joonisfilm Karupoeg Puhh on suurepärane film, mida võiks vaadata kogu perega, see paneb naerma nii lapsed kui ka nende vanemad (pole siin midagi häbeneda, isegi mina naersin südamest). Joonisfilmi ainsateks miinusteks on see, et on liiga lühike, ning et ilmus nii hilja eesti keeles. See on joonisfilm on vaatamist väärt,ning mitte ükskord, need kes pole seda veel näinud, minge vaadake. Kes aga  on, küllap nad tahavad seda veel kord vaadata 🙂

Hindeks saab “Karupoeg Puhh” minult 9/10

  1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

Advertisements
%d bloggers like this: