JustFilm:”Loomariik”(2010)

Sellist loodusteemalist filmi pole te veel varem näinud.

Peale seda kui ema üledoosi tõttu sureb, kolib peategelane Josh oma vanaema ja onude juurde. Josh kisutakse onude poolt verisesse sõtta politsei ja jõugu vahel, kus õige ja vale, seaduse kaitsmise ja rikkumise vahel on kadunud. Kedagi ei saa usaldada, siin pole kohta inimlikele tunnetele, on vaid ürginstinktid…

Kui mina seda filmi vaatasin, tundus see kui mõni seebiooperi 235.osa millel pole mingit  sügavat mõtet, vaataja saab sellest aru, kuid ei saa lõpuni vaatamata jätta. Kuid hiljem kui hakkad järgi mõtlema, saad aru kui sügavmõtteline see film tegelikult on. Film vastab täielikult  oma žanrile, on kriminaalset ning on ka draamat. Stsenaarium on suuremas osas päris hea, kuid mõnes kohas kuidagi toorevõitu.

Kuigi näitlejad polnud sellest filmist eriti tuntud, said nad oma ülesandega suurepäraselt hakkama. Muusika oli filmile ka suurepärane valitud. Ainus asi mis mulle ei meeldinud oli operaatori töö, päris mitmes kohas on see lihtsalt kohutav.

Kokkuvõteks: Film on sügavmõtteline, huvitava ja kaasahaarava süžeega,ning mis kõige tähtsam- see paneb peategelasele kaasa elama. Ei soovita vaadata nõrganärvilistele, sest filmis on stseene mis panevad võpatama. Üks kõige paremaid filme mida Austraalia filmitööstus saab meile pakkuda.

Minult saab hindeks 9.5/10

Advertisements
  1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: