“Rummipäevik” (2011)

Tähelepanu! Antud film sisaldab stseene alkoholi liigtarbimisest, filmi pole soovitav vaadata alkohoolikutel  ning mitmekordselt võõrutusravi kuuri läbinud inimestel.

New-Yorki ajakirjanik  Paul Kemp(Johnny Depp) tüdineb suurlinna möllust, ning ühel päeval (1950.aastal) pakib kohvrid ning kolib Puerto Ricole. Seal alustab Kemp tööd ajakirjanikuna kohalikus ajakirjas. Paul harjub kiiresti saare rummist nõretava elustiiliga. Paulile torkab silma väga veetlev Chenault, kes on kihlatud kohaliku suurärimehe Sandersiga. Sanders palkab Pauli oma tulevast suurafääri kohalikus ajalehes kajastama. Kemp on valiku ees, kas kirjutada seda mida käsivad rikkad ja mõjuvõimsad või kirjutada tõtt.

Nii halva stsenaariumiga filmi pole ma varem näinud, eriti kus mängivad sellised näitlejad nagu Johnny Depp, Aaron Eckhart, Amber Heard jm. head ja tuntud näitlejad. Filmi alguses ei toimu absoluutselt midagi, kui järele mõelda siis kogu filmis ei toimu midagi erilist, kuigi jah, pöördepunkt on seal olemas, režissöör pole seda unustanud. Nagu tavaliselt nendes Hollywoody filmides, kus peategelane on lihtsurelik, ning on veel lisaks mõni buržui, ning tal on ilus naine, ning lihtsurelik armastab teda, naine armastab teda samuti. Rikas mees segab vahele, ning siis toimub midagi imelist jne.

Filmi on lisatud mingisugused mõttetud ja igavad seiklused, nagu näiteks peategelase põgenemine kohalike joodikute eest, ning narkootikumide tarbimine, issand kui põnev see on!!!! Ma vaatasin neid kohti mitmeid kordi uuesti ja uuesti (sarkasm). Ühesõnaga süžee poolest täielik saast.

Näitlejatest pole vist vaja siin rääkidagi, nemad on oma ala professionaalid, nemad oskavad oma tööd, ning said ka selles filmis hästi hakkama. Režissööri töö on kehv.

Kokkuvõteks: Mina pole lugenud seda Hunter. S.Thompsoni autobiograafilist romaani, millel film põhineb, nii  et ei oska öelda, mis filmis puudus või mis juurde mõeldi.See on vist esimest korda, kui ma EI SOOVITA filmi vaadata.  See on selline tavaline meelelahutusfilm, kus on odav huumor ja üksluised seiklused. Võite vaadata  kui olete samanimelist raamatut lugenud või olete Johnny Deppy suur austaja. Noh nii, võrdluseks

Minult saab hindeks 3/10

Advertisements
  1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

Advertisements
%d bloggers like this: