“Raudmees 3” saab parima stsenaristi

“Raudmees 3”  stsenaarium on parim, mida on osaks saanud lugeda Robert Downey juunioril. Sellest teatab allikas ComicBookMovie, kes hiljuti võttis intervjuud näitlejalt.  “Ma olen kindel, et kolmas film lubab meil  saavutada samasuguse edu nagu esimese filmi puhulgi”-ütles Downey.

Tuletan meelde, et filmi režissööriks on S.Black, kes varem teatas, et 3. filmis Raudmehest, peab Tony Stark võitlema juba reaalsete kurjamitega, mitte väljamõeldud koomiksitegelastega. Filmis  ei  näe te enam raudrüüdes maadlevaid inimesi, film põhineb Tom Clancy teostel, kus figureerib reaalne kurjuse kehastus. Film ilmub 2013.aasta mais.

Allikas: ComicBookMovie

 1. Väikese allikakontrolli järel jõudsin tulemusele, et Iron Man 3 ei põhine Tom Clancy teostel, vaid on toonilt nendega sarnane ja Robert Downey Jr ütles, et see on parim stsenaarium mida ta viimase viie aasta jooksul on lugenud. Mingi reaalse kurjuse kehastuse kohta ma allikaks toodud ComicBookMovie artiklist ei leidnud midagi ja jääb segaseks, mida sa mõtled “reaalse kurjuse kehastuse” all.

  Mis arvestuses Shane Black parim stsenarist on?

  Su sõnastus muide veidi lonkab. Nii konstruktiivse kriitika mõttes ütlen.

  • jah tom clancyga oli jah väike sõnastusviga. See süžee on sarnane Tom Clansyga sellepoolest, et kurjamiteks on reaalselt elavate inimestega,ma ei oska näiteid tuua kasvõi bin Laden.
   Aga sõnastus on sinu kommentaaris ka muide vigane.

 1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

Advertisements
%d bloggers like this: