“Raudmees 3” saab parima stsenaristi

“Raudmees 3”  stsenaarium on parim, mida on osaks saanud lugeda Robert Downey juunioril. Sellest teatab allikas ComicBookMovie, kes hiljuti võttis intervjuud näitlejalt.  “Ma olen kindel, et kolmas film lubab meil  saavutada samasuguse edu nagu esimese filmi puhulgi”-ütles Downey.

Tuletan meelde, et filmi režissööriks on S.Black, kes varem teatas, et 3. filmis Raudmehest, peab Tony Stark võitlema juba reaalsete kurjamitega, mitte väljamõeldud koomiksitegelastega. Filmis  ei  näe te enam raudrüüdes maadlevaid inimesi, film põhineb Tom Clancy teostel, kus figureerib reaalne kurjuse kehastus. Film ilmub 2013.aasta mais.

Allikas: ComicBookMovie

Advertisements
 1. Väikese allikakontrolli järel jõudsin tulemusele, et Iron Man 3 ei põhine Tom Clancy teostel, vaid on toonilt nendega sarnane ja Robert Downey Jr ütles, et see on parim stsenaarium mida ta viimase viie aasta jooksul on lugenud. Mingi reaalse kurjuse kehastuse kohta ma allikaks toodud ComicBookMovie artiklist ei leidnud midagi ja jääb segaseks, mida sa mõtled “reaalse kurjuse kehastuse” all.

  Mis arvestuses Shane Black parim stsenarist on?

  Su sõnastus muide veidi lonkab. Nii konstruktiivse kriitika mõttes ütlen.

  • jah tom clancyga oli jah väike sõnastusviga. See süžee on sarnane Tom Clansyga sellepoolest, et kurjamiteks on reaalselt elavate inimestega,ma ei oska näiteid tuua kasvõi bin Laden.
   Aga sõnastus on sinu kommentaaris ka muide vigane.

 1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: