“Võimatu Missioon: Variprotokoll” (2011)

Karastatud salaagent Ethan Hunt (Tom Cruise) ning kogu tema tiim lavastatakse süüdi Moskvas toimunud terroriaktis, peale mida on nad sunnitud varjuma nii omade kui võõraste eest.

Nagu mainiti juba Õhtulehe filmiblogis, küllap see film ei saa ühtegi kuldgloobust ega Oscarit, aga see eest lahutab halli massi meelt. Mis meeldiks tavainimesele  filmis rohkem kui kiired autod, kenad naised, kõrgtehnoloogilised abivahendid ja superkangelasest peategelane.

Pealtnäha tundub, et filmil pole mingisugust mõtet, aga kui natuke ajusid pingutada, ning arutleda selle üle, kes on see kuri geenius, kust ta pärit on, ning mis tal plaanis on. Kas tuleb Breivik meelde, mis?

Peaegu kõik filmis tehtud trikid on praktiliselt võimatud, välja arvatud jooksmine. Võimatu missioon pole tavaline action-film just selle pärast, et see pole realistlik. Vaevalt, et terve mõistusega inimene hüppaks selg ees katuselt asfaldile.

Millegi pärast on filmi lisatud mingi IT-adminn, kes üritab oma inglise aktsendiga, inglise musta huumoriga publiku naerma ajada. Kui seda “nalja” seal rohkem oleks, oleks film rikutud.

Hindeks saab 4/10

  1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

Advertisements
%d bloggers like this: