“Things we lost in fire”(2007)

Kui Audrey Burke(Halle Berry) kaotab traagilise õnnetuse tagajärjel oma abikaasa, ei usu ta kas ta ikka suudab kahe lapsega elu lõpuni üksi elada. Kas ta suudab eluga edasi minna, kui iga asi, mis teda ümbritseb, meenutab kadunut meest. Audreyle tuleb meelde mehe heroiinisõltuvuses olev lapsepõlvesõber Jerry Sunburne(Benicio Del Toro), ning kutsub mehe enda juurde elama. Audrey näeb selles lahendust, kuidas sellest depressioonist lahti saada.

Süžee poolest selline klassikaline Hollywoodi tahaksin-olla-hästi-kurb film. Film on tõesti kurva süžeega. Ikkagi kõik mis vaja: surnud kallim, raske olukord, eluga pahuksis olev narkar. Vahepeal isegi tundub, et elu hakkab paremaks muutuma, Jerry on lastele isa eest, Audreyle mehe eest.  Kuid siis tuleb äge pöördepunkt ning kõik on jälle kurvad ning vaatajate juurde tulevad “nähtamatud ninjad sibulaid hakkima”.  Ma arvan, et ei saanud päris täpselt selle filmist mõttest aru, sain aru, et tehti hästi kurb ja eluline film, aga mida sellega öelda taheti jäi mulle arusaamatuks.

Lihtsalt võrratud näitlejad, Del Toro sobibki minu meelest ainult selliseid tegelaskujusid mängima, Benicio on muide üks minu lemmiknäitlejatest, lihtsalt suurepäraselt mängitud. Halle Berry mängis ka siin päris hästi seda kahe lapsega üksikema. Kõik nutmised ja muud naistele omased käitumised hästi mängitud.

Operatoori-ja režissööritöö ka üsna hea, režišsööri töös ei meeldinud see, et ei saanud aru, millal toimub antud tegevus, kas olevikus või minevikus, ning lõpustseen oli kuidagi arusaamatu.

Hindeks saab 8/10

  1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

Advertisements
%d bloggers like this: