Oscar, raamat, koomiks, mäng

Tsiu-Tsiu lugejad!

On käes 1.märts 2012, ehk siis ma olen oma kokkuvõtega tervelt ühe päeva hiljaks jäänud!!! Tahaksin natuke kokku võta, mida ma siis teinud olen selle kuuga: peaaegu midagi! Raamat lugemata, see on juba lõppemas, aga tänase päevaga ei jõudnud, tuleb teil, kes ootasid seda, oodata veel natukene. Nagu ütleb Ace Ventura: “Kui ma ei tule tagasi mõne aja pärast siis, oodake edasi.  Filmiklassika seeria on ikka veel 90-te juures ja pole veel lõpenud. Veel 1-2 filmi ja lähen 80-tesse. Aga nüüd positiivsest: olen märganud, et minu postitusi on aktiivselt hakkatud jagama! Aitäh teile, kes te viitsisite!

Ocaritest: Eesti aja järgi 27.veebruari varahommikul toimus L.A-s 84.kuldmehikeste jagamine. Parima filmi auhinna sai “Artist” lisaks sai sama film auhinna parima meesrolli ja parima režsisööri eest. Aplaus neile. Muide, arvustust võite lugeda ka minu blogist.

Viimasel ajal tekkis huvi indie-mängude vastu, ning nii suur, et olen nüüd juba nende autorite fänn, ning tahaksin et paljud inimesed teaksid nendest.  Neile kes ei tea mis on indie-mäng, siin on väljavõte vikipeediast:

Independent video games (commonly referred to as indie games) are video games created by individuals or small teams without video game publisher financial support. Indie games often focus on innovation and rely on digital distribution. Indie gaming has seen a rise in the last few years, primarily due to new online distribution methods and development tools.

Ehk siis maakeeli, indie ehk indipendent (iseseisev) on arvuti/videomäng mis on loodud üksikisikute või väikeste meeskondade poolt ning mis ei ole rahastatud suurte kompaniide poolt. Indie mängud keskenduvad inovatiivsusel ja levivad digitaalselt. Viimaste aastate jooksul on tõusnud indie-mängude populaarsus seoses uute levitamise viiside tekkimisega.

Indie-mängude plussideks on: nad on lõbusad, nad pakuvad väljakutset, tehtud andekate inimeste poolt, nad on originaalsed (ühegi indie-mängu seeriat pole ma näinud) ning neid saavad mängida kõik, kuna on kas tasuta või väga odavad. Miks mitte teha neile arvustusi. Ega teil selle vastu midagi pole?

Te peate mind selliseks hirmsaks rotiks, kui ütlen, et tahan hakkata koomikseid arvustama, sest et Trash juba teeb seda, ning mul pole fantaasiat ja ma ei oska ise midagi välja mõelda. Aga ma luban, ma teen teistsugusemad arvustused kui Trash teeb, ning loodan, et teile meeldivad need. Muusikat arvustama ei hakka. Pole plaanis, kuna lihtsalt ei oska, mul pole muusikalist annet, nii et jah ärge seda oodake.

Ok, tsiuka

Teie Criticbird

  • Nuxx
  • 3. märts 2012

  Yo!

  Kle, koomiksite arvustusi loeks küll – see, et Trash arvustab koomikseid mulle isiklikult suurt midagi ei paku uudist, kuna ta ei jaga eriti matsu selles vallas. Arvustab neid mis tuttavad annavad lugeda ja kogu muusika.

  Niiet 1 lugeja on sul kindlasti olemas.

  • No ega mina ka eriti neis midagi ei jaga, aga eks ma siis üritan, neid kirjutada, nii hästi kui saan. Aga ärge midagi suurt oodake.
   Aitäh sellegi poolest

  • Nuxx
  • 3. märts 2012

  Ei no lihtsalt julgustuseks kirjutasin, et ei ole mõtet põdeda Trashi pärast ja mingit rotijuttu enda kohta ajada. Kui loed omal initsiatiivil ja annad teada siin blogis, mida leidsid huvitavat siis ongi väga hea juu 🙂

 1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

Advertisements
%d bloggers like this: