“Nüüd läheb sõjaks”(2012)

2 CIA tippagenti Christopher ja Doug on oma ala parimad, koos on nad kukkutanud vaenulike diktatooreid ja päästnud maailma mitu korda hävingust. Nad on parimad sõbrad ja paarimehed selle hetkeni kuni armuvad ühesse ja samasse naisesse. Sellest hetkest kasutavad agendid kõiki oma oskusi ja kogu CIA arsenali oma parima sõbra vastu.

CIA agendid, kes päästavad maailma hävingu eest,  pingelised rusikavõitlused, tulistamised,  meeletud tagaajamised, jälitamine, naised, relv mis tuleb kätte saada, hüpped lennukist ja palju muud-saate näha kui vaatate treilerit. Reaalselt, kõik need peamised ja värvikamad stseenid on juba treileris ära näidatud, nii et kui tahate kinno vaatama minna, siis ärge treilerit vaadake.

Alguses näeme kuidas need samad tippagendid tegutsevad, suhteliselt hästi, kõik need libistamised mööda marmorpõrandat nagu põrandalapp ja siis küünarnukiga vastasele jalge vahele ning tema poole seljaga seista. Väga professionaalne ütleks ma, või siis pilvelõhkujalt langevarjuga alla hüpata tänavale,  kus on nii tihe liiklus, et kukkugu inimene mis hetkel katuselt alla, pehmendab vaesekese maandumist mõne auto katus. Järgmine  hetk näeme kuidas mõlemad tutvuvad ühe ja sama naisega ning korraldavad võistluse, kes saab siis selle naise endale.  Suhteliselt üksluine ülesehitus ja treileris on juba filmi põhi pöördepunktid ära näidatud, ning täidiseks olid piinlikud stseenid, lamedavõitu huumor ja üldse mõttetud osad. Kuid kui  kokku võtta siis film on vaadatav, on romantikat, huumorit, isegi heal tasemel huumorit ja action-stseenid mis olid ka päris huvitavad, aga siiski kesiselt ülesehitatud sündmustik.

Režissöör sai suhteliselt kesiselt hakkama selle filmiga, nagu mainisin varem kesiselt ülesehitatud sündmustik, vägagi kehvasti on näidatud seda suhte arengut just meeste vahel, kuidas need muutuvad. Ning lõpuks on mingisugune mõttetu  kaklus mis lõpeb ka kuidagi mõttetult, aga vaadake ise.

Kokkuvõtes: Filmil on head näitlejad, on romantikat, head huumorit, actionit, aga see film mingisugust auhinda arvatavasti ei saa, suhteliselt kerge on seda vaadata.

Minult saab hindeks 5.5/10

  1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

Advertisements
%d bloggers like this: