Märtsi/aprilli lõpp!!!

Tsiu-tsiu kallid lugejad!!!!!

Viimase kahe kuu jooksul polnud peaaegu üldse selle blogiga tegeleda, eriti märtsis, seepärast otsustasin märtsi lõppu kokkuvõte tegemata jätta, kuna sinna polnud midagi kirjutada, ega ausalt öeldes, pole praegu ka eriti millegist kirjutada, aga kraabin siis midagi kokku.

Esiteks lõpetasin ma oma 90-te filmiklassika seeriaga, nüüd liigun edasi 80-te juurde. Ning nüüd oleks mul teie abi vaja: Palun soovitage mulle 3-4 head filmi mis olid valminud ajavahemikus 1980-1989. Oleks väga vaja.

Teiseks tahaksin paluda vabandust neilt kes ootasid mult mängu-koomiksi-raamatuarvustusi, kahjuks jah ei tulnud mul praeguseks see eriti välja. Palun väga-väga vabandust!!!!!!

Liitusin selliste lehekülgedega nagu icheckmovies.com, ülimalt hea koht filmifännide jaoks. Kindlasti vaadake see üle, minu arvates üks parimaid selle blogi jaoks. link on siin.

Lisaks sellele liitusin veel raamatumaailma lehega, võimalus uusi lugejaid saada, miks sellist võimalust kasutamata jätta? Lehele saate kui klikite raamatumaailma ikoonile, mis asub info kastikeses.

Üheks selliseks positiivseks uudiseks on see, et ma otsustasin natuke süstematiseerida nende postituste ilmumist. Maikuust hakkavad postitused ilmuma vastavalt  liigile, kindlal nädalapäeval. Esialgne plaan on siis selline:

  • Kolmapäev, pühapäev: filmi arvustused
  • Teisipäev: mängu arvustus
  • Neljapäev:  raamatu arvutus
  • Reede: koomiksi arvustus

Tegemist pole kaugeltki kindla plaaniga, see võib ajapikku muutuda ja raudselt ei pea ma nendest ajapiiridest kinni, kuid see plaan pole rohkem minu enda jaoks, et end natuke distsiplineerida.

Olgu siis, kõike head ja ilusat kevadpüha!!!!!!

 

Advertisements
  1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: