Märtsi/aprilli lõpp!!!

Tsiu-tsiu kallid lugejad!!!!!

Viimase kahe kuu jooksul polnud peaaegu üldse selle blogiga tegeleda, eriti märtsis, seepärast otsustasin märtsi lõppu kokkuvõte tegemata jätta, kuna sinna polnud midagi kirjutada, ega ausalt öeldes, pole praegu ka eriti millegist kirjutada, aga kraabin siis midagi kokku.

Esiteks lõpetasin ma oma 90-te filmiklassika seeriaga, nüüd liigun edasi 80-te juurde. Ning nüüd oleks mul teie abi vaja: Palun soovitage mulle 3-4 head filmi mis olid valminud ajavahemikus 1980-1989. Oleks väga vaja.

Teiseks tahaksin paluda vabandust neilt kes ootasid mult mängu-koomiksi-raamatuarvustusi, kahjuks jah ei tulnud mul praeguseks see eriti välja. Palun väga-väga vabandust!!!!!!

Liitusin selliste lehekülgedega nagu icheckmovies.com, ülimalt hea koht filmifännide jaoks. Kindlasti vaadake see üle, minu arvates üks parimaid selle blogi jaoks. link on siin.

Lisaks sellele liitusin veel raamatumaailma lehega, võimalus uusi lugejaid saada, miks sellist võimalust kasutamata jätta? Lehele saate kui klikite raamatumaailma ikoonile, mis asub info kastikeses.

Üheks selliseks positiivseks uudiseks on see, et ma otsustasin natuke süstematiseerida nende postituste ilmumist. Maikuust hakkavad postitused ilmuma vastavalt  liigile, kindlal nädalapäeval. Esialgne plaan on siis selline:

  • Kolmapäev, pühapäev: filmi arvustused
  • Teisipäev: mängu arvustus
  • Neljapäev:  raamatu arvutus
  • Reede: koomiksi arvustus

Tegemist pole kaugeltki kindla plaaniga, see võib ajapikku muutuda ja raudselt ei pea ma nendest ajapiiridest kinni, kuid see plaan pole rohkem minu enda jaoks, et end natuke distsiplineerida.

Olgu siis, kõike head ja ilusat kevadpüha!!!!!!

 

  1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

Advertisements
%d bloggers like this: