1.aasta!!!!!!!!!!!!!!!

Tsiu-tsiu!

Nonii kallid lugejad ja niisama uudistajad, kes juhuslikult seda postitust lugema sattusid. Ma tahaksin teile teatavaks teha, et 1.novembril 2011, nägi esimest korda ilmavalgust esimene postitus selles blogis. Blogi tegin juba oktoobri alguses, aga kirjutama hakkasin just novembris.  Mis siis juhtus selle ühe aastaga?

Arvude juurde: Kokku on tänaseks avaldatud natuke üle 100 postituse, aasta jooksul on minu blogi külastatud 7000 korda, (muide see ümmargune arv sai täis alles 31.oktoobril 2012) peamised külastajad minu blogis on Eestist, seejärel tulevad kasutajad Soomest, kolmandal kohal USA-st. Kokku on blogis tehtud 45 kommentaari. Kõige nõutum kategooria blogis, kui imelik see ka ei tunduks arvustused. Ei tea miks.

Minu arvamus: postitusi  oleks võinud rohkem olla, kui poleks suvel pausi teinud. Oleksin võinud paremini kirjutada, ausalt öeldes mõni kord avaldasin postituse seda ise mitu korda läbi lugemata. Ning tulemus oli halb. Oleksin võinud paremini suhtuda oma kaasblogijatesse, aga midagi ei saa enam parata, kui ainult vabandust paluda. Oleksin pidanud suhtuma hästi oma lugejatesse jne.

Kommentaare võiks rohkem olla, saatmisi sõpradele võiks rohkem olla, aga see oleneb suurel hulgal kuidas ja millest ma kirjutan.

Ma mõtlesin kaua, mida ma teen, kui möödunud on aasta 2011.aasta novembrist.  Ma kavatsesin teha veebilehe, muuta formaati, hakkata lugusid kirjutama, ise filmiplakateid tegema. Aga november on käes, ning pole siiamaani otsusele jõudnud.

Tähtis küsimus: Mida Teie soovitate mul teha, et blogi paremaks muuta, lisaks sellele et tuleks paremini kirjutada?

Mida tahaksite veel näha, mida saaks paremaks teha?

Vastust oodates

 

Advertisements
  1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

Advertisements
%d bloggers like this: